Напрямки » Сплави по Десні на байдарках

Про байдарки

Байдарки - типовий засіб для пересування водою і мисливства північних народів. Легкий розбірний каркас обтягнутий шкірами, весло - і надійний плавзасіб готовий для подорожі не тільки озером або річкою - а й морем. Байдарки стійкі навіть при трьох-бальних штормах. Великі багатомістні байдарки мають назву "байдари", невеликі 1-2х містні і закриті зверху - каяки.

Бувають розбірні і нерозбірні (цільні) байдарки. Серед розбірних розрізняють типи: пластикові, каркасні,каркасно-надувні та надувні.

Недолік пластикових та каркасних каяків у тому що вони недостатньо непотопляємі, а надувні прогинаються у місці сидіння веслувальника, від чого ніс і корма задираються догори.

 

Міжнародні асоціації каякерів та провідні виробники товарів для каякінгу радять не плавати наодинці. Завжди плавайте з компанією.

Незалежно від Вашого досвіду чи спорядження - завжди вдягайте рятувальний жилет

 

байдарки

 

 

 

 

 

  • сплав байдарка десна
  • байдарка
  • на байдарках по десне
  • байдарка десна

Сплави на байдарках по Десні

Відпочинок на Десні залишить незабутні враження для будь-кого. Зачарована природа, чисте повітря, а головне - приємне помірне фізичне навантаження - це не тільки відпочинок чи втеча від міського стресу, але й можливість поринути у романтичну дружнью атмосферу. Ваші вихідні чи відпустка запам'ятаються надовго.

 

Не потрібен попередній досвід.

Плавзасоби на Ваш вибір - надувні байдарки, катамарани, рафти.

Зупинки для барбекю та купання.

Ночівля у палатках.

Недалеко від Києва - село Літки (відправна точка) на відстані 1 години їзди маршруткою.

Програма

1.День

8:00 зустріч біля станції метро "Лісова"

9:00 прибуття у с.Літки.Знайомство, інструктаж з безпеки, вихід на воду.

10:00-17:30 Сплав по Десні.

після цього зупинка, встановлення палаток, барбекю, відпочинок та купання.

 

2 день.

8:00 сніданок

9:00-17:00 сплав по Десні з зупинкою на обід та відпочинок. Сплав закінчується на невеликій плотині біля устя, де на Вас вже чекатиме мікроавтобус щоб рушити до Києва.

 

Вартість 450 грн (за одного учасника сплаву за 2 дні). У вартість включено: забезпечення спорядженням (плавзасоби, палатки та іншше), трансфери на річку Десна і назад, робота інструктора, страховка, дворазове харчування.

.

 

десна байдарка

Контакти організаторів

Компанія "Екстрім Уік енд"

(096) 646-05-50
info@extreme-weekend.com.ua

... В общем, весь сплав был настолько замечательным, насколько это можно себе представить. Обязательно вернусь еще раз! Это отличный отдых

Ксения (форум)