Напрямки » Оглядові тури в Чорнобильську зону

Аварія на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року вночі на одному з енергоблоків Чорнобильської АЕС після проведення невдалого експерименту з реактором стався аналог ядерного вибуху, внаслідок чого реактор був зруйнований і у атмосферу викинуто величезну кількість радіонуклідів. Радіоактивна хмара поширилася на території сусідніх держав - Білорусь і Росію.

Термінова евакуація місцевого населення 30-кілометрової зони почалася вранці наступного дня. Люди кидали свої квартири, домівки без речей, все залишилося на місці - іграшки, техніка, книжки. За майже 30 років що пройшли після аварії зона була закрита для діяльності людини і перетворилась на один з найпривабливіших туристичних місць України.

Підвищену цікавість до зони відчуження стимулює лінійка нових комп'ютерних іграшок та серія книжок "S.T.A.L.K.E.R.". Сталкерський рух (самовільне проникнення у зону відчуження) існує і набирає обертів. Образ сталкера вийшов за межі сторінок і став сучасною реальністю. На багатьох форумах та блогах можна зустріти звіти і знімки сталкерських походів у чорнобильську зону.

 

сталкер

 

 

 

 

 

Оглядові тури до Чорнобиля

Одна з глобальних катастроф сучасності - вибух на Чорнобильській АЕС і спричинена цим масова евакуація жителів Прип'яті та інших навколишніх міст і селищ чорнобильської зони несподівано призвела до формування одного з найпривабливіших туристичних об'єктів України.

Не помилимося, якщо скажемо що Чорнобиль набагато більш відомий у світі ніж 1500-літній Київ з усіма його історичними пам'ятками та спорудами. На сьогодні маємо великий потік туристів, особливо із західних країн та Америки, бажаючих оглянути місце катастрофи та поринути у атмосферу покинутого міста.

Великі площі відчужених територій які майже 30 років знаходяться в ізоляції від деструктивної діяльності людини перетворилися на унікальний і багато в чому привабливий світ.

Ми пропонуємо організовані групові тури до зони відчуження, що супроводжуються цікавою, інформативною та точною розповіддю про саму катастрофу, її наслідки та результати як для людей так і для навколишньої природи, пішою та автобусною екскурсією вулицями залишеного людьми міста, захопленого природою в свої обійми.

Маршрути поїздок та їх інформаційне забезпечення розробляється за активної участі офіцерів радіаційної розвідки та безпосередніх учасників ліквідаціі аварії на Чорнобильській АЕС.

 

чернобыль тур

Поширені запитання.

Чи це безпечно?

відповідь: так. абсолютно безпечно без ризику отримати дозу радіації

Наскільки цікаві подібні тури?

відповідь: поїздка у чорнобильську зону - це не тільки унікальний досвід але й залишає незабутні спогади про ні на що не схоже місце на Землі. Це одне з найекзотичніших місць доступних для туристів.

 

Зв'яжіться з організатором »
ваша пошта

... при том, что удалось увидеть намного больше, чем ожидал. Почти полтора часа видео, карты памяти, забитые до упора на двух фотоаппаратах... в конце снимал на мобилку.

Elefant (форум)