бази отдыха Десна
Напрямки » Бази відпочинку на річці Десна

Річка Десна

Друга за розміром пілся Дніпра - Десна має довжину 1130 км і починається в Росії. Більша частина Десни плине територією України аж до гирла з Дніпром на північ від Києва. Чернігів, Новгород-Сіверський - найвідоміші міста на Десні. Раніше ця річка була судноплавною,регулярно поглиблювався фарватер, глибина річки у деяких місцях досягала 17 метрів. На сьогодні транспортне значення Десни незначне, проте рекреаційний потенціал величезний. Цілюща вода, збагачена йодом, мальовнича природа, можливості для рибалки та мисливства не залишать байдужими нікого.

На Десні поруч з Києвом розміщені десятки баз відпочинку, прокладені дуже популярні маршрути байдарок.


сплави на байдарках по Десні

 

 

база отдыха Десна

База відпочинку "Десна"

Реконструйована база відпочинку сімейного типу на річці Десна, лише 30 хвилин на автомобілі від Києва. Ідеальне місце з власним піщаним пляжем, поруч ліс, поле, чисте повітря. Доступні рибалка, мисливство. База "Десна" має сауну, кафе, конференц-залу та великий сучасний ігровий дитячий майданчик.

Крім звичайних дерев'яних літніх будиночків база має капітальні повністю обладнані котеджі з евроремонтом, де можна відпочивати і в холодну пору року. Кожен котедж має автономний обігрів, гарячу\холодну воду, повноцінний санвузол.

Приблизні ціни: 1 доба 300 грн (номер у готелі)

котедж (4 місця): 1000 грн доба.

 

Інформація про базу "Десна" »

Контакти адміністрації

тел.: 067-964-03-25 (Ольга)

Київська область, Вишгородський р-н, с.Новосілки

Сайт: bazadesna.kiev.ua

знайти на карті

десна база отдыха

База відпочинку біля села Ладинка

Називається "Золотий берег" і знаходиться у мальовничому місці поблизу села Ладинка Чернігівської області, відстань 100 км від Києва. Затишні літні дерев'яні будиночки на узбережжі Десни. Поруч ліс, озера, пляж. Купання, барбекю, човни, походи в ліс за грибами, рибалка - це найкращий відпочинок. У наявності 54 будиночка (2-4 містних)

Приблизні ціни: 30 грн\доба за 1 людину

 

Інформація про базу Золотий берег »

Контакти адміністрації

тел.: 050-383-19-93 (Сергій Валерійович - директор бази)

+38 050 387 2711

Чернігівська область, село Ладинка

Пошта: ladinka@dayoff.com.ua

знайти на карті