Що подивитись навколо Києва

Інші туристичні місця

Київщина та навколишні місця надзвичайно багаті на історичні та природні пам'ятки що можуть зацікавити.

Батурин - палац Разумовського і реконструкція історичного замку. Колишня гетьманська столиця України (за часів Мазепи) на мальовничій річці Сейм. Збереглися та відреставровані розкішний палац Разумовського, будинок Кочубея, цитадель гетьманської фортеці з баштами, ровом та іншими спорудами - які 300 років тому стримували облогу армії Петра Першого.

Батурин

Палац і парк в Сокиринцях Знаходиться у селі Сокиринці Срібнянського району (приблизно 200 км по сумській трасі від Києва) Величний парк у англійському стилі із старовинним палацом Галаганів є визначною пам'яткою садово-паркового мистецтва в Україні.Тут діє готель

Сокиринцы

Софіївський парк в Умані

Цей ландшафтний комплекс заслужено вважається одним з "чудес" України. Майже всі російські імператори 18-19 століття відвідували цей парк. Створений графом Потоцьким і присвячений його коханій дружині Софії парк захоплює уяву своєю довершеністю, романтизмом та витонченістю архітектури і привалює щорічно десятки тисяч туристів як з України так і з усього світу.

Софиевка умань
байдарка

Палац і ландшафтний парк Качанівка

Національний історико-культурний заповідник знаходиться поруч з селом Качанівка (приблизно 150 км по трасі на північний схід від Києва у напрямку Прилук). Тут відреставровано графський палац та романтичний ландшафтний парк що розкинувся по-над мальовничими озерами де любили відпочивати Шевченко, Гоголь, Глінка, Врубель та багато інших відомих людей. Саме тут Рєпін працював над "Запорожцями що пишуть листа турецькому султану".

Сам палац збудовано у 18 сторіччі і він був спершу резиденцією фельдмаршала Румянцева (генерала-губернатора України) а потім сім'ї Тарнавських, яким вдалося створити неповторну атмосферу палацово-паркового ансамблю.

Відвідини Качанівки залишають незабутні враження, особливо якщо Ви скористаєтеся можливістю зупинитися у палаці на ніч - тут діє справжній готель а ціни досить помірні.

Рекомендуємо вирушати у подорож до Качанівки у теплу пору року та обов'язково з ночівкою.

Екскурсії палацом, де розміщено декілька художніх галерей, прогулянки парком та на човнах озерами, рибалка - це найкращий відпочинок для міського жителя.

парк киевская русь

Історична реконструкція "Парк Київська Русь."

Це один з перших масштабних приватних парків на Україні. Знаходиться біля села Копачів на відстані приблизно 30 км від Києва поруч з містом Обухів. Автори намагаються відтворити до найдрібніших деталей історичний центр середньовічного Києва з усіма спорудами, будинками, захисними валами, стінами і баштами масштабом 1:1 на основі існуючих наукових і історичних данних.

У «Парку» відбувається щорічний мінародний фестиваль «Парк Київська Русь», який збирає учасників та гостей з України, країн СНД і Європи. Яскраві видовища, історичні реконструкції середньовічних битв та турнірів не залишають байдужими найвимогливіших гостей, даючи можливість зануритися у величну овіяну легендами епоху Київської Русі.

  Вже зараз кожні вихідні в "Парку Київська Русь" доступний сімейний відпочинок, у тому числі активний (пішохідні маршрути, екологічні тропи, катання на конях і стрільба з лука); загальноосвітня і просвітницька діяльність (екскурсії, лекції, майстер-класи); організація корпоративних заходів, а також тематичних, розважальних, концертних, шоу-програм; організація торгівельного й сервісного обслуговування  відвідувачів та багато іншого.

Контакти парку

Тел.: +38 044 461-99-37
e-mail: info@parkkyivrus.com

Сайт: www.parkkyivrus.com