стрибки з парашутом Київ
Активний відпочинок» Стрибки з парашутом. Київ.

Про парашути

Перший дієздатний проект парашута з'явився у кінці 15 сторіччя,його автором був відомий винахідник, інженер та художник Леонардо да Вінчі.У збірнику рукописів майстра серед інших конструкцій приведений ескіз парашута з видовженим куполом у формі чотиригранної піраміди.

Перший стрибок з прототипом сучасного парашуту був виконаний французом Андре Жаком Горнереном у 18 сторіччі. М'який купол парашута, зшитий із шовку, він підвісив унизу, під кулею повітряного шару. Кошик, у якому знаходився парашутист, прикріплювався до строп. На чотирьох центральних стропах висів легкий дерев'яний обруч, що не дозволяв крайці купола стулятися і полегшував процес розкриття парашута. Для того щоб відокремити парашут, випливало перерізати мотузку, що з'єднувала купол парашута з балоном кулі.

Ризикований експеримент був зроблений самим Гарнереном 22 жовтня 1797 року в Парижі на очах численних глядачів. "Це виглядало настільки жахливо, особливо все падіння, що прискорювалося, - розповідав очевидець - що лемент пронісся в натовпі". Але парашут швидко розкрився і відважний повітроплавець розмахуючи національним прапором, почав повільно наближатися до землі.

Це був перший зафіксований стрибок повітроплавця з парашутом. Пізніше Гарнерен зробив багато стрибків. Для зменшення розгойдування при він зробив у центрі купола полюсний отвір і на практиці довів його корисність. Парашут Гарнерена багато десятиліть використовувався повітроплавцями та першими парашутистами різних країн майже без зміни.

 

перший стрибок з парашутом Горнерена

 

 

 

 

 

  • парашут стрибок
  • парашутний спорт Київ
  • стрибки з парашутом у Києві

Стрибки з парашутом під Києвом

Що може краще відволікти від сірих буденних проблем, конфліктів та негараздів? Надихнути на нові подвиги, надати величезний емоційний поштовх та одночасно підвищити самооцінку та самовпевненість? Тільки потужна хвиля адреналіну в крові, і тільки стрибок з парашутом з літака. Це не тільки активний відпочинок та ще й технічний вид спорту з міжнародною системою змагань. У дроп-зоні "Бородянка" проводяться стрибки щовихідних - суботу та неділю та майже кожні святкові дні. Варто спробувати та поповнити стрункі ряди адреналінових наркоманів. Після стрибка людину неймовірно тягне стрибати знов і знов. Відчути повну свободу вільного падіння у повітрі та задоволення і впевненість на землі.

 

Асоціація "ПАРА-СКУФ" - спортивний парашутний клуб університету фізкультури проводить індивідуальні та групові стрибки з парашутом, міжнародні змагання та показові виступи . База знаходиться біля райцентру Бородянка на київщині - приблизно 35 км від Києва на північ.

 

Тут можна здійснити:

  • перший самостійний стрибок з круглим парашутом
  • перший стрибок з тандем-майстром
  • пройти програму навчання (AFF)
  • виконувати спортивні стрибки (для спортсменів-парашутистів)

 

Всі деталі стосовно стрибків можна дізнатися у адміністрації ПАРА-СКУФ за телефонами:

  1. +38067 733-58-18
  2. +38044 522-92-36
  3. +38044 553-26-43

 

Вартість 300 грн - самостійний стрибок з круглим парашутом з висоти 800 метрів з літака Ан-2

 

Часті запитання:

Які вимоги до стану здоров'я?

мінімальні проте вони присутні. Швидка зміна висоти, досить чутливий ривок парашута та інші фактори можуть викликати загострення хронічних захворювань. У будь-якому випадку остаточне рішення про допуск до стрибка приймає лікар у дроп-зоні. Мінімальний вік для стрибка - 16 років.

Як краще виконати перший стрибок?

два варіанти: самостійно з круглим парашутом або в парі з тандем-майстром. Відмінність полягає у тому що стрибаючи з тандем-майстром парашутист довго (близько хвилини) перебуває у вільному падінні до розкриття парашуту.

Чи це безпечно?

Цілком. Кожен парашутист споряджений основним парашутом, запасним парашутом та механічним страховочним приладом.

.

 

Location of Borodianka

Контакти адміністрації

Асоціація "PARA-SKUF"

Дропзона «Бородянка»
м.Бородянка, Київська обл., Україна

тел. +38067 7335818, +38044 5532643
e-mail: skydive@paraskuf.com.ua

... Неимоверные ощущения в полете и неимоверный прилив бодрости и счастья после прыжка.

Goddar (форум)