Напрямки » Бази відпочинку на річці Рось

Річка Рось

Одна з найгарніших овіяних історією річок України, Рось - права притока Дніпра, довжиною 346 км. Серед інших річок вирізняється мальовничістю, широтою та різноманітністю навколишньої природи - тут можна зустріти і високі кручі і скельні гранітні виступи і пороги. Біла Церква, Ракитне, Богуслав, Миронівка, Корсунь-Шевченківський - старовинні міста зведені на Росі.

Річка бере початок на південному заході від Білої Церкви і впадає в Кременчуцьке водосховище на Дніпрі.

Вже багато десятирічь відпочинок на Росі приваблює Киян та гостей з усієї України і сусідніх країн.

 


Бази відпочинку на Десні
Рось база отдыха Квазар

База відпочинку "Квазар-Рось"

Дерев'яні щитові будиночки у сосновому лісі що складаються з великої веранди-кухні обладнаної газовою плитою та холодильником і спальної кімнати на два або чотири ліжка.

Продуктовий та речовий магазин недалеко на сусідніх базах. База Квазар має вихід на великий піщаний пляж. Діє прокат човнів та катамаранів. Це найкраще місце для бюджетного сімейного відпочинку влітку.

Можливі заїзди як на 1 - 2 доби так і на декілька місяців.

 

Приблизні ціни: 300-400 грн за будиночок за добу (2-3 місця)

 

Інформація про базу "Квазар-Рось" »

Контакти адміністрації

тел.:+ 38 (067) 501-08-80

поруч село Хлерівка, Корсунь-Шевченківський район Черкасської області

сайт: baza-kvazar.com.ua

знайти на карті

База відпочинку "Рось - Меридіан"

Ця база відпочинку від київського заводу імені Корольова розташована на високому березі Росі, серед змішаного лісу, має вихід до піщаного пляжу. За відгуками це найкраща і найбільш впорядкована база подібного типу на Росі. Каркасні дерев'яні будиночки з достатньою індивідуальною територією, професіональна адміністрація - все це сприяє невщухающому потоку відпочиваючих із Києва та інших міст України і навіть зарубіжжя. Ця база добре відома росіянам і білорусам ще з часів Радянського Союзу.

База відпочинку Меридіан має власну сауну, тенісні корти, дитячий майданчик, літній кінотеатр, прокат човнів та катамаранів.

Приблизні ціни: 30 грн за добу\1 людина, 20 грн за в'їзд на автомобілі.

 

 

Інформація про базу "Меридіан" »

Контакти адміністрації

тел.: 8-047-352-35-55, (044) 408-70-09, 8(097)334-17-92.

поруч село Хлерівка, Корсунь-Шевченківський район.

знайти на карті

Меридіан - одна за найкращих баз відпочинку у межах досяжності, гарна природа, широка і тиха Рось, піщані пляжі, безліч місць для прогулянок, купання та активного руху...

ОЛЕКСАНДР З КИЄВА