тир Киев
Активний відпочинок » Стрілецький тир під Києвом

Вогнепальна зброя

Відомо, що вперше зброю із застосуванням прототипу пороху було винайдено у Китаї у 6 сторіччі нашої ери. Звідти вона потрапила до арабських країн та Візантії де була відома як "грецький вогонь" і мала вигляд запалювально-вибухових снарядів та гранат. У арабів подібні гранати мали назву «Залізний грім» - джерело відчайдушного страху хрестоносців через сильний запах сірки після вибуху (вважалося що це ознака присутності диявола).

Перші взірці вогнепальної ручної зброї у Європі (14 ст.) мали вигляд досить коротких запаяних з одного боку бронзових труб що кріпилися до грубого дерев'яного ложа. Були массивні, важкі та не точні. Прицілюванню заважав отвір для запалу розміщений прямо по лінії ствола. Невдовзі ці рушниці були вдосконалені - запалювальний отвір перенесено вбік, ствол подовжено, а ложе виконане більш ергономічно для пострілу. Подібні рушниці називалися "кулеврини". Постріл відбувався від постійно тліючого гноту. На початку 16 сторіччя з'явились кремнієво-ударні замки для рушниць що вивело вогнепальну зброю на місце найбільш ефективного засобу ведення війни або мисливства.

 

бертольд шварц
Бертольд Шварц - монах, алхімік та винахідник пороху. 14 ст.

 

Тир та стрільбище за Києвом

Тир - це найкраще місце тренування мисливців чи просто активного відпочинку шукачів екстриму або чогось незвичайного. Декілька влучних пострілів дійсно знімають стрес та залишають незабутні враження надовго.

Величезний спеціалізований комплекс з декількох стрільбищ, тирів, ресторану та готелю, знаходиться поблизу міста Ірпінь приблизно 10 км. від Києва ( село Капитонівка ). Саме тут можна тренуватись та оволодіювати практично будь-яким видом особистої зброї, як мисливської так і нарізної бойової: мисливських рушниць, пістолетів, автоматів та ін. Стрільбище устатковане механізмами для ствроення рухомих цілей що допомагає більш ефективно оволодівати мисливськими навичками.

Зброю можна привозити власну, проте комплекс "Снайпер" пропонує широкий вибір своєї зброї. Один постріл з пістолету коштує 8 грн, з автомату АК 4 грн. , це мабуть найнижча ціна на послуги тирів за Києвом.

Після короткого інструктажу з безпеки тир у Вашому повному розпорядженні. В середьному за сеанс стрільби стрілками використовується до 50 пострілів.

Перед приїздом на стрільбище бажано контактувати з адміністрацією.

 

 

Location of Kapitonivka

Контакти адміністрації

тел.: (067) 233 99 12

тел.:(067 ) 505 45 56

с. Капитанівка

вул.Лісна, 1

(8 км від автостанції "Дачна" по Житомирській трассі шоссе)

Режим роботи: за попереднім записом

Дивитися на карті